Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Вебинар во организација на Катедрата за е-бизнис

април 27, 2021 @ 12:00

Почитувани,

со големо задоволство го најавуваме вебинарот во организација на Катедрата за е-бизнис.
Настанот ќе понуди можност за дискусија на актуелни теми поврзани со е-бизнис и е-комерција, како и целосната дигитална трансформација на различните процеси во една модерна компанија, водена од експерти кои се докажани во дигиталниот бизнис.

 

Вебинарот ќе се одржи online на следниот ЛИНК: https://meet.google.com/hrw-sekb-xaq

Линк до настанот на Facebook – https://fb.me/e/KiI1yTPA

Сите заинтересирани се добредојдени да го проследат настанот!

Ве очекуваме.

Со почит,

Економски факултет-Скопје, УКИМ

Details

Date:
април 27, 2021
Time:
12:00
Website:
https://fb.me/e/KiI1yTPA
Comments are closed.