Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Вебинар во организација на катедрата за маркетинг

март 11, 2021 @ 12:00 - 13:30

Почитувани,

Со големо задоволство го најавуваме вебинарот во организација на катедрата за маркетинг.

Настанот ќе понуди одлична дискусија на актуелни теми од динамичната маркетинг-проблематика со истакнати говорници и докажани маркетинг-професионалци.

Линкот на кој може да се вклучите и да ја следите дискусијата е: https://meet.google.com/pdv-hhtr-zhq

Линк до настанот на Facebook : https://www.facebook.com/events/922316975180555/

Сите заинтересирани се добредојдени да го проследат настанот!

Ве очекуваме.

Со почит,

Економски факултет-Скопје, УКИМ

Details

Date:
март 11, 2021
Time:
12:00 - 13:30
Comments are closed.