Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

ИНФОРМАТИВНА СЕСИЈА ЗА ЕРАЗМУС+ СТУДЕНТСКА МОБИЛНОСТ

септември 19, 2022 @ 11:00 - 12:00

Почитувани студенти,

Ве известуваме дека на 19.09.2022 година (пoнеделник) од 11.00-12.00 часот, Економскиот факултет-Скопје , УКИМ ќе организира  ИНФОРМАТИВНА СЕСИЈА за Еразмус+ СТУДЕНТСКАТА МОБИЛНОСТ (во хибридна форма-со физичко присуство во Предавална 10 и online на следниот линк https://meet.google.com/sya-fpef-xgq)

Сите заинтересирани студенти се добредојдени на настанот.

Ве очекуваме.

Срдечно,
Економски факултет-Скопје, УКИМ

 

Details

Date:
септември 19, 2022
Time:
11:00 - 12:00
Website:
https://meet.google.com/sya-fpef-xgq

Organizer

Економски факултет-Скопје,УКИМ

Venue

Предавална 10
Comments are closed.