Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Свечена промоција на дипломирани студенти – прв циклус студии

мај 20 @ 11:00

 

Почитувани,

Со задоволство ве информираме дека на 20.05.2024 година, понеделник, ќе се одржи свечена промоција на доделување дипломи на студенти на прв циклус студии, кои дипломирале во академската 2022/2023 година.

Промоцијата ќе се одржи на 20.05.2024  година, со почеток во 11.00 часот, во аулата на Економскиот факултет – Скопје.

 

Ве очекуваме!

Економски факултет – Скопје

 

Details

Date:
мај 20
Time:
11:00

Venue

Економски факултет – Скопје
бул. Гоце Делчев бр.9В
Скопје, Центар 1000 North Macedonia
+ Google Map
Comments are closed.