Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Свечена промоција на магистрирани студенти – втор циклус студии

мај 21 @ 13:00

Почитувани,

 

Со задоволство ве информираме дека на 21.05.2024 година, вторник, ќе се одржи свечена промоција на доделување дипломи на магистрираните студенти на втор циклус студии.

Промоцијата ќе се одржи на 21.05.2024  година, со почеток во 13.00 часот, во Амфитеатар 1 на Економскиот факултет – Скопје.

 

Ве очекуваме!

Економски факултет – Скопје

 

 

Details

Date:
мај 21
Time:
13:00

Organizer

College of Europe и Економски факултет-Скопје, УКИМ
Comments are closed.