fbpx
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Свечена промоција 2022

ноември 18, 2022 @ 11:00

Почитувани,
Со задоволство ве информираме дека на 18.11.2022 година, петок, ќе се одржи свечена церемонија на доделување дипломи на студенти на прв циклус студии, кои дипломирале во академската 2021/2022 година.
Промоцијата ќе се одржи на 18.11.2022 година, со почеток во 11.00 часот, во аулата на Економскиот факултет-Скопје.
Ве очекуваме!
Со почит,
Економски факултет – Скопје

Details

Date:
ноември 18, 2022
Time:
11:00
Comments are closed.