Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

20 години Е-Бизнис

мај 18, 2023 @ 17:00

Оваа година ја прославуваме 20 годишнината од почетокот на департманот Е-бизнис. Се горедееме со тоа што сме дел од еволуцијата на електронската трговија и иновациите на ова поле.

Во чест на нашата 20-годишнина, организираме специјален настан за да го прославиме нашиот успех и да го споделиме со нашите алумни и колеги. Настанот ќе ги спои сите 20 генерации.

 

➡ SAVE THE DATE – 18.05.2023

 

Details

Date:
мај 18, 2023
Time:
17:00
Website:
https://events.eccf.ukim.edu.mk/

Organizer

Економски факултет – Скопје, УКИМ
View Organizer Website
Comments are closed.