fbpx
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Mакедонската економија во изолација – креирање на економски политики во услов на COVID-19

април 24, 2020 @ 12:00 - 13:00

Details

Date:
април 24, 2020
Time:
12:00 - 13:00

Venue

е-Конференција

Organizer

Економски факултет – Скопје, УКИМ
View Organizer Website
Comments are closed.