Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

ИНФЛАЦИЈАТА „НОВ“ ГЛОБАЛЕН ПРЕДИЗВИК ЗА ЦЕНТРАЛНИТЕ БАНКИ – КОЈ Е ОДГОВОРОТ?

март 31, 2023 @ 12:00

Почитувани,

Имаме огромно задоволство да ве поканиме на вебинарот во организација на Катедрата за финансии на тема: ИНФЛАЦИЈАТА „НОВ“ ГЛОБАЛЕН ПРЕДИЗВИК ЗА ЦЕНТРАЛНИТЕ БАНКИ – КОЈ Е ОДГОВОРОТ?

Датум и време: 31.03.2023 (петок) со почеток од 12:00 часот

Линк за вебинарот: https://meet.google.com/eym-vonm-tvd

Сите заинтересирани се добредојдени да го проследат настанот!

Ве очекуваме.

 

Со почит,
Економски факултет – Скопје, УКИМ

Details

Date:
март 31, 2023
Time:
12:00
Website:
https://meet.google.com/eym-vonm-tvd
Comments are closed.