Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Презентација на програмата за стипендирање на РСМ Македонија реализирана во соработка со Економскиот факултет-Скопје, УКИМ

февруари 27, 2020 @ 11:00 - 12:00

Details

Date:
февруари 27, 2020
Time:
11:00 - 12:00

Venue

Амфитеатар 3
Comments are closed.