Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Официјално отворање на Јунус центар за социјални бизниси на Економски факултет – Скопје (инаугуративен говор – професор Мохамед Јунус) и Вебинар „КРЕИРАЊЕ БИЗНИСИ БАЗИРАНИ НА ВРЕДНОСТ“

декември 10, 2020 @ 14:00 - 16:00

 

 Ве молиме регистрирајте се на ЛИНКОТ

После извршената регистрација автоматски ќе добиете

линк за вклучување на настанот

 

 

 

 Повеќе информации за Јунус центарот за социјални бизниси можете да прочитате на ЛИНКОТ. 

Повеќе информации за настанот во АГЕНДА за свечено отварање на Јунус центар за социјални бизниси

 

 

Details

Date:
декември 10, 2020
Time:
14:00 - 16:00
Website:
https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZArdOmvqz8pG9LKnjUxDOyRVsWwNZtISm1j

Organizer

Економски факултет-Скопје,УКИМ

Venue

е-настан
Comments are closed.