fbpx

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

1 Comment:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

70 години

Во 2020 Економскиот факултет при Универзитетот “Св. Кирил и Методиј” во Скопје слави 70 години од своето основање.